Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0

BOTKI ATLAS C 855 XP THERMO ESD S3 W10; (37)

Przeglądasz ofertę archiwalną
 • Kod EAN
  4043692380117
 • Wysokość
  0 cm
 • Długość
  0 cm
 • Szerokość
  0 cm
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

Waterproof-skóra
ATLAS wykorzystuje wyłącznie skóry bydlęce pochodzące od najlepszych krów.

MPU System INNOFLEX
ATLAS łączy w sobie najnowocześniejsze technologie i potrzeby anatomiczne każdego użytkownika. Nowy INNOFLEX SYSTEM® to koncepcja podeszwy biegowej, która wspiera użytkownika w każdej fazie ruchu. Od pierwszego do ostatniego kontaktu z podłożem, jedyny kompleks jest stale prowadzony przez tę samą naturalną linię sił, INNOFLEX LINE. Optymalnie prowadzi siły od pięty do palca i w ten sposób wspiera naturalną linię progresji sił. Obszary specjalne, takie jak CLOUDZONE w pięcie, są odpowiedzialne za odpowiednie pochłanianie energii, tzn. tłumienie. Wielkoformatowe powierzchnie bieżnika, które są wyposażone w szczególnie energochłonny materiał MPU®, absorbują energię i w ukierunkowany sposób przywracają ją do procesu ruchu. Gwarantuje to pracę bez zmęczenia przez cały dzień roboczy.

XP bezmetalowa wkladka antyprzebiciowa
ATLAS ze swoją antyprzebiciową technologią XP® oferuje innowacyjny, lekki system ochrony stopy przed ostrymi przedmiotami, takimi jak np. gwoździe. Wykorzystuje się do tego zaawansowany technologicznie materiał tekstylny, który zawiera między innymi włókna aramidowe.

Podnosek kompozytowy
Technologia C-TEC®: gdy musi być bez metalu. Anatomicznie ukształtowana osłona palców wykonana z tworzywa sztucznego high-tech jest lekka i przesuwa środek ciężkości buta na środek stopy. To aktywnie pomaga zapobiegać wypadkom potknięć spowodowanych brakiem równowagi. Neutralne termicznie zachowanie tej pozbawionej metalu osłony palców zapobiega również powstawaniu mostków termicznych wewnątrz buta i gwarantuje tym samym przyjemny klimat dla stóp o każdej porze roku. Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

specjalnie wylany nosek MPU
specjalny wylany nosek MPU®

Wyściółka futrzana
Szczególnie w zime modele ATLAS z podszewką z tkanego futra oferują ciepłe stopy. Podszewka z tkanego futra jest przyjemna, miękka i zapewnia wysoki komfort noszenia nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

3D-system amortyzacji
Zdrowsza praca z odpowiednią amortyzacją. Das neue 3D-Dämpfungssystem von ATLAS ermöglicht ein spürbar schonendes und ermüdungsfreies Laufen. Die Grundlage für diesen hervorragenden Laufkomfort bilden die drei Basiskomponenten: Druckentlastung. Dämpfung. Dynamik. Hierfür sorgt das perfekte Zusammenspiel aus einer druckentlastenden Einlegesohle und der leichten und reakationsfreudigen MPU Sohlentechnologie.nadaje się do użytku jako wkładka ortopedyczna - DGUV 112-191
ATLAS oferuje szeroką gamę różnych wkładek ortopedycznych. Zaznaczone tutaj artykuły są zgodne z rozporządzeniem DGUV 112-191 i nadają się do stosowania jako wkładki ortopedyczne. Oznaki w bucie są tu decydujące.

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23,00%
 • Kod EAN
  4043692380117
 • Wysokość
  0 cm
 • Długość
  0 cm
 • Szerokość
  0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Aby dodać opinię i ocenić towar musisz być zalogowany.
star star star star star