Waluta:
PLN
W związku z panującym stanem pandemii COVID-19 prosimy o zapoznanie się z powyższym oświadczeniem.
Półbut PUMA 64.253.0 S1P HRO running (czarny)

Nowość na rynku!

Lider na rynku profesjonalnego obuwia sportowego firma PUMA, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, przedstawia nową kolekcję obuwia bezpiecznego, które charakteryzuje się najwyższymi parametrami jakościowymi i ochronnymi.

 

Półbuty PUMA wz. 64.253.0 ze sportowej linii Running posiadają następujące cechy:

 • Wysoki komfort użytkowania, nieprzeciętną stylistkę nawiązującą do obuwia sportowego, trwałość oraz wysokie parametry ochronne.
 • Podnosek wykonany z materiałów kompozytowych (CompositeCap) zapewnia obuwiu lekkość oraz termiczną izolację od zimna przy jednoczesnych właściwościach antymagnetycznych.
 • Podpodeszwę antyprzebiciową wykonano z materiału L-Protection. Zapewnia to doskonałą elastyczność (również w niskich temperaturach), niższą wagę w porównaniu do metalowej wkładki antyprzebiciowej przy jednoczesnej doskonałej ochronie stopy przed przebiciem i bardzo dobrych właściwościach izolujących od zimna.
 • Wszystkie elementy tego obuwia (oczka, podnoski, podpodeszwy antyprzebiciowe itp.) wykonano z materiałów niemetalowych. Pozwala to na stosowanie tego obuwia przy pracach wymagających obuwia typu "non metallic".
 • Cholewki obuwia wykonano z zaawansowanych technologicznie materiałów (siateczka Sandwich-Mesh) wykorzystywanych w profesjonalnym obuwiu sportowym. Pozwala to na obniżenie wagi obuwia i zwiększenie odparowywania wilgoci z wnętrza obuwia.
 • Podeszwę wykonano w technologi TCS (Torsion Control System), która to jest bezpośrednio zaczerpnięta z butów sportowych Puma Running. Jej szczególne cechy to:
  • Zewnętrzna część podeszwy wykonana jest z gumy o specjalnym rowkowanym wzorze. Zapewnia to wysoką odporność na ścieranie przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu podczas zginania podeszwy, które to ma miejsce podczas chodzenia.
  • Wewnętrzna warstwa podeszwy jest wykonana z lekkiego i elastycznego materiału EVA, który w swojej strukturze zawiera miliardy małych pęcherzyków powietrza. Pozwala to na dopasowanie się podeszwy do kształtu stopy użytkownika, obniżenie wagi obuwia oraz tłumienie nierówności podłoża.
  • W części śródstopia zainstalowano innowacyjny system TSC. Dzięki niemu stopa jest bardziej stabilizowana podczas ruchu, a energia powstała w fazie stawiania kroku jest oddawana podczas fazy odbicia.
  • W części piętowej podeszwy dodatkowo znajduje się specjalnie zaprojektowany wieloelementowy absorber (duoCELL) pochłaniający nadmiar energii kinetycznej podczas chodzenia. Dzięki niemu kręgosłup jest narażony na mniejsze obciążenia.  
 • W obuwiu zastosowano wysokiej klasy wyściółkę typu BreathActive. Jej specjalna kontrukcja składająca się z wielu warstw mikrokanalików pozwala na utrzymanie we wnętrzu obuwia właściwego mikroklimatu poprzez odprowadzanie nadmiaru wilgoci i ciepła.
 • Obuwie wyposażono w wysokiej jakości wkładki - Evercushion GEL Run. Charakteryzują się one anatomicznym kształtem, właściwościami antybakteryjnymi i antypotnymi. Dodatkowo w pięcie posiadają żelową wstawkę podnoszącą komfort użytkowania tego obuwia.
 • Zgodność z normami: EN ISO 20345:2007, S1P, HRO.  
Przeglądasz ofertę archiwalną

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie