Waluta:
PLN
ELTEN Gmbh

WITAMY W ELTEN

Witamy w świecie bezpiecznego obuwia. Na dalszych stronach prezentujemy całą kolekcję butów ELTEN. Przekonajcie się sami o naszej bezkompromisowej wysokiej jakości wykonania i najnowszej technologii z zakresu bezpiecznego obuwia.

 

Take a walk on the safe side – życzymy przyjemnego użytkowania i poczucia zawsze bezkompromisowej ochrony w butach z naszej kolekcji!

 

ELTEN to prawdziwa firma rodzinna - obecnie kieruje nią już czwarte pokolenie.

Ale tradycję kontynuujemy nie tylko w dziedzinie zarządzania. Wielu z naszych pracowników pracuje u nas od dawna i może się pochwalić nadzwyczaj długim stażem w naszym przedsiębiorstwie. To zaufanie, które polega na wzajemności. O naszym przywiązaniu do regionu świadczą np. nasze inwestycje w siedzibie firmy w Uedem: Aktualnie rozbudowujemy nasze linie produkcyjne i budujemy nowy, niezwykle nowoczesny dział wykańczania.

 

TRADYCJA Z OTWARCIEM NA NOWE

ŻYJEMY I PRODUKUJEMY W NIEMCZECH – „MADE IN GERMANY“

Od czasu powstania firmy, od ponad stu lat, firma Elten osiadła w Uedem, w centrum regionu Dolnego Renu, tradycyjnie związanym z obróbką skór. Do dzisiaj jesteśmy wierni lokalizacji w Niemczech. W dobie glabalizacji świadomie zdecydowaliśmy sie przeciwko przeniesieniu części produkcji do innych krajow. Poza tym, nasze zakorzenienie w Niemczech dajemy poznać i zasmakować również naszym Klientom i Partnerom. Najlepszym dowodem jest „ Haus Drei Eschen”-„Dom Trzech Jesionów” z połowy XIX wieku. Stojąca pod ochroną zabytków budowla służy, po obszernej, praco- i czasochłonnej renowacji, jako Centrum dla Gości i Ośrodek Szkoleniowy.

SANDAŁY OCHRONNE ELTEN SCOTT BOA ESD S1P

345,90 PLN
SANDAŁY OCHRONNE ELTEN TRAVIS GREY-RED EASY ESD S1, SZARY-CZERWONY

SANDAŁY OCHRONNE ELTEN TRAVIS GREY-RED EASY ESD S1, SZARY-CZERWONY

442,80 PLN
BUTY LOWA REX GTX 5186; CZARNE

BUTY LOWA REX GTX 5186; CZARNE

482,20 PLN

PÓŁBUTY OCHRONNNE ELTEN MADDOX BOA® BLACK-RED LOW ESD S3; CZARNY

508,60 PLN
PÓŁBUTY ELTEN LARROX WORK GTX S3; CZERWONY

PÓŁBUTY ELTEN LARROX WORK GTX S3; CZERWONY

574,40 PLN