Waluta:
PLN

Sundström Safety

Projektujemy i wytwarzamy światowej klasy środki ochrony dróg oddechowej

 

Sundström Safety chroni ludzi przed zanieczyszczonym powietrzem. Naszym celem jest projektowanie i wytwarzanie wyłącznie najlepszych i najwygodniejszych środków ochrony dróg oddechowych na rynku. Dzisiaj z dumą możemy zaprezentować spójną, modułową rodzinę produktów, które można elastycznie dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz warunków w miejscu pracy.

 

Od wielu lat intensywnie inwestujemy w rozwój produktów, tak aby były wygodne w użyciu i najwyższej jakości. Dzisiaj z dumą możemy zaprezentować spójną, modułową rodzinę produktów, takich jak maski, kaptury, przyłbice i hełmy wraz z różnorodnymi filtrami i akcesoriami. Spójna, modułowa oferta produktów, które można elastycznie dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz warunków w miejscu pracy.

 

Kiedy Ivan Sundström zakładał swoje przedsiębiorstwo w 1926 roku, nie mógł wyobrazić sobie rozmiaru obecnej działalności ukierunkowanej na eksport. Obecnie firma jest zarządzana przez trzecie już pokolenie Sundströmów kierujące się tymi samymi tradycjami co ich przodkowie.

 

Pragnienie produkowania coraz lepszych środków ochrony dróg oddechowych wciąż stanowi siłę napędową rozwoju firmy.

Wyprzedaż
FILTR WSTĘPNY SUNDSTROM SR 221

FILTR WSTĘPNY SUNDSTROM SR 221

1,40 PLN
FILTROPOCHŁANIACZ SUNDSTROM SR 298 AX

FILTROPOCHŁANIACZ SUNDSTROM SR 298 AX

83,52 PLN

PÓŁMASKA SUNDSTROM SR 90-2

145,40 PLN
Wyprzedaż
PÓŁMASKA SUNDSTROM  SR-100 SILIKONOWA ROZ. M/L

PÓŁMASKA SUNDSTROM SR-100 SILIKONOWA ROZ. M/L

158,82 PLN