Waluta:
PLN
W związku z panującym stanem pandemii COVID-19 prosimy o zapoznanie się z powyższym oświadczeniem.
Supercena
RĘKAWICE CHEMOOCHRONNE ATG MAXICHEM® 56-635

MaxiChem®

56-635 Wywijany mankiet - 35 cm

 

Rękawice MaxiChem® zostały zaprojektowane i stworzone dla osób mających styczność z substancjami chemicznymi, w przypadku których wymagany jest wyższy stopień ochrony, i są certyfikowane zgodnie z normą EN 374.

 

Pokrycie

Wywijany mankiet - 35 cm

Długość

35 cm

Grubość warstwy dłoniowej

1.20 mm

Bez silikonu

Tak

Rozmiary

7(S) - 11(XXL)

EN 388

4121

EN 374-3

AKL

EN 374-2

Level 3

 

 

OCHRONA PRZED OLEJAMI, CIECZAMI I SUBSTANCJAMI CHEMICZNYMI

Chemical resistance - dzięki platformie technologicznej LIQUItech®.

 

REDUKCJA ZMĘCZENIA RĄK

Ultralekka - syntetyczna powłoka z równie lekką, bezszwową podszewką zapewnia wyjątkowy komfort, wrażliwość dotykową, dopasowanie oraz sprawność manipulacyjną.

 

Dopasowany mankiet - ściśle przylega do ręki, utrzymując palce odpowiednio wsunięte w rękawicę, co maksymalizuje sprawność operacji.

 

ZWIĘKSZENIE WYDAJNOŚCI

Przeciwpoślizgowe wykończenie typu „micro-cup” zapewnia stabilny uchwyt na tłustych i mokrych powierzchniach. Przeciwpoślizgowe wykończenia znajdują się wyłącznie w obszarach, na których jest to niezbędne – to jest na dłoni, dzięki czemu rękawica nie traci swojej elastyczności.

 

PRZYJEMNOŚĆ UŻYTKOWANIA

Program pielęgnacji dłoni HandCare® stosujemy w przypadku każdego produktu firmy ATG®. Nie tylko upewniamy się, że wszystkie elementy wykorzystywane w naszym procesie produkcyjnym są bezpieczne dla naszych pracowników, ale również pierzemy wszystkie rękawice po wyprodukowaniu, aby zagwarantować jeszcze większą czystość. W procesie prania wykorzystujemy wyłącznie deszczówkę, którą uzdatniamy we własnych oczyszczalniach i ponownie wprowadzamy do obiegu. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze rękawice będą świeże po wyjęciu z opakowania, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex® według normy 100.

 

Ponadto, nasze rękawice posiadają również akredytację dermatologiczną stowarzyszenia Skin Health Alliance. Akredytacja Skin Health Alliance, po raz pierwszy w branży ochronnej, daje użytkownikom rękawic profesjonalnych pewność, że cały asortyment naszych produktów jest bezpieczny pod względem dermatologicznym i powstał w wyniku rzetelnych badań naukowych.

 

Oczywiście, cały nasz proces wytwarzania jest zgodny z wymaganiami europejskiego rozporządzenia REACH (rejestracja, ocena, autoryzacja i ograniczenia dotyczące substancji chemicznych). W procesie wytwarzania nie stosujemy żadnych substancji SVHC (stwarzających szczególne zagrożenie).

Przeglądasz ofertę archiwalną

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie