Waluta:
PLN
W związku z panującym stanem pandemii COVID-19 prosimy o zapoznanie się z powyższym oświadczeniem.
TRZEWIKI PUMA SAFETY WZ. 63.216.0

Nowość na rynku!

Lider na rynku profesjonalnego obuwia sportowego firma PUMA, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, przedstawia nową kolekcję obuwia bezpiecznego, które charakteryzuje się najwyższymi parametrami jakościowymi i ochronnymi.

 

Trzewiki PUMA wz. 63.216.0 z linii Motorsport posiadają następujące cechy:

  • Wysoki komfort użytkowania, nieprzeciętną stylistkę, trwałość oraz wysokie parametry ochronne.
  • Podnosek wykonany z materiałów kompozytowych (CompositeCap) zapewnia obuwiu lekkość oraz termiczną izolację od zimna przy jednoczesnych właściwościach antymagnetycznych.
  • Podpodeszwę antyprzebiciową wykonano z materiału L-Protection. Zapewnia to doskonałą elastyczność (również w niskich temperaturach), niższą wagę w porównaniu do metalowej wkładki antyprzebiciowej przy jednoczesnej doskonałej ochronie stopy przed przebiciem i bardzo dobrych właściwościach izolujących od zimna.
  • Wszystkie elementy tego obuwia (oczka, podnoski, podpodeszwy antyprzebiciowe itp.) wykonano z materiałów niemetalowych. Pozwala to na stosowanie tego obuwia przy pracach wymagających obuwia typu "non metallic".
  • Zewnętrzna część podeszwy została wykonana z gumy odpornej do temperatury 300oC (parametr HRO), a wewnętrzna z nisko spienionego PU. Dzięki temu podeszwa jest odporna na szybkie ścieranie, a jednocześnie jest lekka i skutecznie łagodzi nierówności podłoża.
  • W części piętowej podeszwy dodatkowo znajduje się absorber (iCELL) pochłaniający nadmiar energii kinetycznej podczas chodzenia. Dzięki niemu kręgosłup jest narażony na mniejsze obciążenia.
  • W obuwiu zastosowano wysokiej klasy wyściółkę typu BreathActive. Jej specjalna kontrukcja składająca się z wielu warstw mikrokanalików pozwala na utrzymanie we wnętrzu obuwia właściwego mikroklimatu poprzez odprowadzanie nadmiaru wilgoci i ciepła.
  • Obuwie wyposażono w wysokiej jakości wkładki - Evercushion GEL Moto. Charakteryzują się one anatomicznym kształtem, właściwościami antybakteryjnymi i antypotnymi. Dodatkowo w pięcie posiadają żelową wstawkę podnoszącą komfort użytkowania tego obuwia. Można je prać w temperaturze wody do 30oC.
  • Zgodność z normami: EN ISO 20345:2007, S3, HRO.

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie